BMW nolēma atjaunināt savu daļēji sportisko M135i xDrive un piešķīra automašīnai jaunu šasiju. Turklāt hečbeku dzinēju klāsts ir papildināts ar ļoti interesantu benzīna dzinēju. Šīs, kā arī dažas kosmētiskās izmaiņas, kas arī notiek, ir tālāk mūsu pārskatā.
Automašīnas jaunā šasija lepojas ar uzlabotu balstiekārtu un ievērojami samazinātu virsbūves sasvēršanos. Turklāt tika mainīta bremžu sistēma, nedaudz pievilkta arī izplūde. Inženieri īpaši lepojas ar modeļa uzlabotu vadāmību dinamiskos apļveida krustojumos.

Nedaudz mainījies arī automašīnas izskats. Modelis ieguva 19 collu stilīgus riteņus, jaunu virsbūves komplektu, kā arī augstas kvalitātes optiku. Iekšpusē ir nomainīta stūre un instrumentu panelis, kas tagad izskatās daudz sportiskāk.
Kopumā automašīna izrādījās ārkārtīgi cienīga, un mēs esam pārliecināti, ka atjauninājums patiks visiem zīmola faniem. Galu galā pašreizējā BMW M135i xDrive labie pārdošanas apjomi nozīmē, ka modelis popularitātē var konkurēt ar citiem M sērijas pārstāvjiem. Pārdošanā automašīna nonāks šī gada decembrī.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri BMW M135i xDrive iepriecinās ar jauno šasiju:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив