Ford Mustang nav nepieciešams iepazīstināt. Nesen šis episkais ponijs pārgāja uz elektriskām sliedēm. Modelis saucās Mach-E. Tāpat šis auto ir ievērojams ar to, ka mainīja savu klasi no ponika uz krosoveru. Protams, ne visiem šie jauninājumi patika, taču lielākā daļa pircēju tomēr palika apmierināti ar dīvaino jaunumu.
Auto saņēma skaistu dizainu, kas sasaucas ar iepriekšējiem Ford Mustangiem, kā arī pietiekami jaudīgu elektromotoru, kas aizstās leģendāro V8. Vēlos atzīmēt arī krosovera akumulatoru, kas jau bija diezgan ietilpīgs, ļaujot wltp ciklā pārvarēt līdz 450 km.

Tagad izstrādātāji ir ievietojuši jaunu akumulatoru, kas var nobraukt jau līdz 520 km. ar vienu uzlādi. Turklāt parādījās uzlabota automašīnas versija ar GT veiktspējas prefiksu. Tam ir visu riteņu piedziņa un ietilpīgs bagāžnieks. Kas attiecas uz salona apdari, tā palika praktiski nemainīga, izgatavota minimālisma stilā.
Automašīna ar jauno akumulatoru ASV tirgos nonāks 2020. gada vasaras vidū, savukārt Eiropā to vajadzētu sagaidīt ne ātrāk kā rudens sākumā. Protams, daudzi vēlētos redzēt auto turpinājumu savā klasē, taču pagaidām Ford turas rindā un nekādas detaļas neatklāj.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Ford Mustang Mach-E iepriecinās ar palielinātu diapazonu:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив