Lielāko Eiropas autoražotāju veikto modeļu globālās elektrifikācijas ietvaros PSA alianse plāno veikt visu saražoto furgonu pilnīgu pārveidošanu, kas tagad tiks aprīkoti tikai ar elektromotoriem.

Mēs runājam par absolūti visiem uzņēmuma furgoniem, kurus nav jēgas uzskaitīt. Pārejas datums jau ir noteikts - 2021. gada beigas. Tas ir, līdz norādītajam periodam visi saražotie furgoni tiks aprīkoti tikai ar elektromotoriem.

Tāpat lielākā daļa modeļu migrēs uz EMP2 platformu, kas daļu aparatūras ir aizņēmusies no cita "groza" - e-CMP. Šīs platformas ir īpaši paredzētas elektriskajiem transportlīdzekļiem, un tām ir liela vieta lielu akumulatoru izvietošanai.

Vidēji uzņēmuma furgonu motora jauda svārstās no 76 līdz 130 zirgspēkiem. Tajā pašā laikā vidējā akumulatora jauda ir 50 kW • h, kas ir pietiekami 180-300 km nobraukšanai WLTP ciklā.
Ņemot vērā lielāko daļu Eiropas valstu nenovēršamo pāreju uz elektriskajiem transportlīdzekļiem, PSA lēmums elektrificēt savus furgonus izskatās ļoti savlaicīgs. Cerams, ka lielākā daļa vieglo automašīnu sekos arī furgonu vadībai.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Bažas PSA plāno padarīt visus furgonus elektriskus:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив