Bezmaksas sludinājumu portāls dalder.lv ir inovatīva platforma Latvijā, kur ne vien atrodami auto sludinājumi, bet arī lietotas auto rezerves daļas. Atšķirībā no citām sludinājumu platformām ne vien šeit sludinājumu iespējams ievietot bez maksas, bet arī tas aktīvs saglabāsies ievērojami ilgākā laika periodā - līdz pat gadam. Papildus tam katrs lietotājs iegūst mini mājaslapu, kas piesaistīta publicētajiem sludinājumiem. Šī mājaslapa ir tāds kā uzticamības garants, kas patērētājiem sniedz augstāku drošību par piedāvāto lietoto auto rezerves daļu kvalitāti, kā arī pārdevējam ļauj ne vien spodrināt savu vārdu, bet uzlabot pārdošanas apjomus.

Kā tas tiek nodrošināts? Kā galvenā klientu apmierinātības mēraukla tiek izmantota atsakusmju publicēšanas iespēja - ne vien iespējams dalīties komentārā, bet arī iegūtās preces vai pakalpojuma kvalitāti novērtēt 5 zvaigžņu sistēmā. Šie rezultāti atspoguļojas pārdevēja profila atsauksmju sadaļā, kur vienkopus var iepazīties ar klientu pieredzi par dažādiem lietotāja publicētajiem piedāvājumiem.

Tas no vienkārša sludinājumu portāla Dalder paceļ jaunā kategorijā - kā inovatīvu un oriģinālu tirgus platformu Latvijā. Tas veicina godprātīgu tirdzniecību un atbildību pret klientiem, kas jo sevišķi tiek sagaidīta gadījumā, kad tiek iegādāts tik nozīmīgs pirkums kā personīgā automašīna vai lietotas auto rezerves daļas.

Kā nenošaut greizi ar izvēli?


Bieži vien lietotās detaļas ir daudz lētākas atšķirībā no dārgajām jaunajām - lai arī tā ir iespēja ietaupīt, nereti pieredzes stāsti apliecina, ka veiksmīga lietoto detaļu iegāde ir īstākā laimes spēle. Preču iegāde portālā, kurā izveidota atsauksmju sistēma, jau krietni vien paaugstina kvalitātes latiņu, kā arī nodrošina augstākas iespējas, ka finansiāli izdevīgais pirkums būs arī laba izvēle ilgtermiņā un kvalitātes ziņā. Tāpēc lietotu auto detaļu iegāde dalder.lv no pārdevēja, kura mājaslapā jau lasāma viena vai vairākas atsauksmes, palīdzēs izsvērt, vai pārdevējam var uzticēties.

Tāpat arī starp lietotajām auto rezerves daļām izceļ noteiktas detaļas, kuru iegāde tiek uzskatīta par drošu pirkumu. Pie šīm drošajām detaļām tiek pieskaitīti auto diski, spoguļi, riepas, interjera detaļas, transmisija, ģenerators un centrālā atslēgu sistēma. Veicot citu detaļu iegādi, būs vērts arī konsultēties ar savu mehāniķi, kas sniegs padomu no savas pieredzes lādītes.

Dalder.lv iespējams arī pārdot un iegādāties jaunas auto rezerves daļas, kuras tiek tirgotas jau par krietni augstāku cenu. Interneta veikalos, tāpat arī sludinājumu portālā, šīs rezerves daļas bieži vien tāpat izrādīsies lētākas kā iegādājoties tās klātienes veikalā. Arī gadījumā, ja detaļas tiek iegādātas tieši no mehāniķa, bieži vien jāmaksā pārdošanas komisijas maksa, kas nodrošina autoservisam peļņu. Pērkot pa tiešo no pārdevēja būs iespējams izvairīties no papildus izdevumiem. Visas rezerves daļas pircēju ērtībai portālā sadalītas atsveišķi - lietotās un jaunās. Šo kritēriju iespējams atlasīt filtra joslā.

Rezerves daļas, kas pašas atnāk pie Tevis!


Vēl viena inovatīva funkcija, kuru piedāvā dalder.lv rezerves daļu meklētājiem, ir filtru izveide. Tas atvieglo meklēšanu gadījumā, ja prece pēc noteiktiem parametriem tiek meklēta regulāri - piemēram, ik dienas tiek pārskatīti sludinājumi, lai atrastu vajadzīgo detaļu. Tomēr, lai velti netērētu laiku, filtru izveide nodrošinās, ka atnāks paziņojums uz epastu par katru jaunu sludinājumu un profila notifikāciju panelī pienāks ziņojums gluži kā sociālajos tīklos. Tāpēc vairs nebūs jāveic manuāls darbs, lai pārbaudītu, vai parādījies jauns sludinājums. Īpaši noderīgi tas būs arī gadījumā, ja tiek meklēta jauna automašīna. Filtru izveide palīdzēs būt starp pirmajiem, kas sazinās ar pārdevēju un nepalaist garām jaunumus.

Kā izveidot filtru? Vispirms jāatver interesējošā iedaļa. Piemēram, “jumta bagāžnieki”. Virs atlasītajiem sludinājumiem parādīsies filtra ekrāns, kurā iespējams ievadīt vēlamos datus, piemēram, lokācijas vietu, cenu kategoriju, stāvokli - lietots vai jauns, piegādes iespēju (ir tirgotāji kas to nodrošina, bet ne visi). Labajā pusē jānospiež poga “saglabāt” - tiks izveidots filtrs un tam varēs iedot nosaukumu.

Nākamreiz nebūs jāveic viss garais ceļš, lai atrastu tieši šo sludinājumu vēlamajā kategorijā pēc noteiktajiem parametriem, tik vien kā blakus profila lietotājvārdam jāuzspiež uz filtra ikonas, kur to atlasīt. Pie zvaniņa ikonas, savukārt, parādīsies jaunumi, ja būs ievietots jauns sludinājums.

Lietotāja profils - pārdevēja mājaslapa


Lietotu vai jaunu auto detaļu pārdošana var būt gan vienreizējs pasākums, gan arī bizness. Abos gadījumos iegūt savu mini mājaslapu, kas organiski iebūvēta kopējā tirgus platformā, būs ieguvums, kas palīdzēs arī īstenot veiksmīgus nākotnes darījumus portālā.

Iespējams reģistrēties gan kā privātpersonai, gan kā uzņēmumam vai pašnodarbinātajam. Uzņēmumu un pašnodarbināto profiliem ir tā priekšrocība arī ievietot aprakstu “Par mums”, kas ļauj plašāk pastāstīt par saviem pakalpojumiem un precēm. Privātie uzņēmēji reģistrācijas procesā pie uzņēmuma nosaukuma norāda savu vārdu un uzvārdu, bet reģistrācijas numura vietā vada personas kodu.

Pie katra sludinājuma redzams, kas to ievietojis. Uzklikšķinot uz ievietotāja vārda un uzvārda, lietotājvārda jeb uzņēmuma nosaukuma, automātiski būs iespējams aplūkot lietotāja mājaslapu. Tajā ir galvenās sadaļas, kas ierasti raksturīgas mājaslapām - jau minētā aprakstošā sadaļa, kā arī kontaktinformācija, vienkopus redzami visi sludinājumi, kā arī atsauksmju sadaļa. Iespējams arī uzsākt tiešsaistes saraksti, lai uzdotu kādu jautājumu. Ja kāda no pusēm nav online, tiks atsūtīts e-pasts, kas informēs par jauno ziņojumu. Tāpat kā sociālo tīklu profilos, arī šeit ir vieta profila un fona attēlam.

Vērtīgs bonuss jaunajiem lietotājiem ir 50 EUR dāvana - tas ir starta kapitāls, kas pieejams, lai izmēģinātu citas, advancētākas mārketinga funkcijas. Tiesa, visas pamatfunkcijas kā sludinājuma ievietošana, sava mājaslapa un pieeja atsauksmju sistēmai ir bez maksas. Par sludinājuma izcelšanu tiek piemērota simboliska samaksa, kā arī iespējams sludinājumam piešķirt VIP statusu, lai to paceltu augstākās pozīcijās. Uzņēmumiem pieejamas arī tādas iespējas kā akcijas vai produkta pasniegšana dāvanas veidā - šo pakalpojumu cena sastāda vien 10% no ierastajiem izdevumiem.

Tāpēc, ja esi viens no tiem, kas vēlas pārdot lietotas vai jaunas auto rezerves daļas, vai arī vēlies tās iegādāties, dalder.lv ir īstā platforma Tev! Ienāc, reģistrējies un iegūsti jau tagad 50 EUR bonusu un savu mājaslapu! Ja esi par bezmaksas sludinājumu nākotni Latvijā, pievienojies jauno lietotāju pulkam!

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Lietotas auto rezerves daļas - kur pirkt, kur pārdot?:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив