Uzņēmuma vadītājs Akio Toyoda nolēma visai autobraucēju sabiedrībai demonstrēt modernos elektromobiļus Toyota un Lexus, kas tuvākajā laikā parādīsies tirdzniecības centros visā pasaulē. Tajā pašā laikā dažas no šīm automašīnām jau ir pieejamas iepriekšējai pasūtīšanai to dzimtajā Japānā un ASV.

Starp prezentētajiem 16 modeļiem bija vieta gandrīz visām populārākajām elektromobiļu klasēm, tostarp kompaktajiem krosoveriem, hatbekiem un sedaniem. Turklāt ievērības cienīgs ir Toyota e-Palette modelis, kas ir autonoma elektriskā atspole, ko var izmantot kā sabiedrisko transportlīdzekli.


Vienlaikus publiski zināmi kļuvuši arī prezentēto modeļu tehniskie parametri. Šeit mēs neuzskaitīsim visus modeļus un to parametrus, jo šo informāciju ir viegli atrast internetā. Teiksim tā, ka kopumā uzņēmums ir iezīmējis diezgan ekonomisku modeļu klāstu, kas noteikti patiks Eiropas autovadītājiem.

Toyota līdz 2030. gadam plāno pārdot aptuveni 30 jaunus dažādu klašu elektriskos transportlīdzekļus, tostarp komerctransportu un vairākus autonomo maršruta autobusu modeļus. Ņemot vērā jauno elektromobiļu attīstības tempus, uzņēmums, iespējams, ar šo uzdevumu tiks galā daudz ātrāk.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Toyota un Lexus demonstrē 16 elektromobiļus:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив