Ford Bronco diezgan bieži nonāk automobiļu tūninga ziņu virsrakstos. Kādreiz veiksmīgais SUV modelis nu ir kļuvis par īstu autoindustrijas klasiku, kas vajā daudzus tūninga studiju īpašniekus. Šoreiz Ford Bronco modernizācijas stafeti pārņēma puiši no SoFlo Jeep.

Modelis ir saņēmis būtiskas izmaiņas un uzlabojumus. Pirmkārt, tas attiecas uz tehnisko daļu kopumā un jo īpaši uz motoru. Kā jaunais dzinējs tika izmantots šiks EcoBoost (274 ZS, 420 N • m), kas var darboties gan ar automātisko, gan manuālo sešpakāpju pārnesumkārbu.


Tāpat būtiski pievilkts salons, kas kļuvis moderns, ērts un drošs. Tajā pašā laikā dizaineri ar uzmanību un mīlestību piegāja klasiskajiem interjera elementiem un praktiski nemainīja paneļa, pogas un citus elementus.

Rezultāts ir ļoti interesants projekts, kas, mēs esam pārliecināti, noteikti atradīs savu pazinēju. Patiešām, automašīnas izmaksas būs ārkārtīgi zemas, un partija solās būt pietiekami liela nelielai tūninga studijai. Lai ko arī teiktu, Branco šodien ir savas otrās popularitātes virsotnē.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Ford Bronco atkal kļuva par tūninga studijas viesi:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив