Genesis jau sen ir sevi pierādījis kā izcilu premium klases sedanu un krosoveru ražotāju. Protams, šis autoražotājs ir tālu no japāņu Lexus nevainojamās reputācijas, tomēr pat pieticīgais klāsts, ko Genesis regulāri atjaunina ar jauniem modeļiem, ir pelnījis dārgu automašīnu cienītāju uzmanību.
Nupat šo dienu šis klāsts tika papildināts ar vēl vienu foršu Genesis G90 sedanu, kas līdz šim debitējis tikai ASV. Modelis atšķirsies ar diezgan jaudīgu šasiju, ko pārstāv V8 un V6 dzinēji. Šajā gadījumā nebūs ne pilnpiedziņas, ne dīzeļa.

Vēl viena spēcīga Genesis G90 iezīme ir automašīnas dizains. Tas noteikti ir līdzīgs iepriekšējām uzņēmuma mašīnām un turpina attīstīt savu priekšgājēju vispārējo stilu, tomēr tam ir daudzi savi unikāli aspekti, kas pārbaudīti līdz pēdējam milimetram.
Runājot par sedana izmaksām, ASV auto visvienkāršākajā komplektācijā būs pieejams par 85 tūkstošiem dolāru. Iespējams, ka cenas Eiropā būs vēl augstākas, jo uzņēmumam auto būs jāeksportē uz ārzemēm, kā arī jāpielāgo vietējiem stingrajiem vides standartiem.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Jaunais Genesis G90 tiek laists klajā ASV tirgū:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив