JAC J7 ienāca Eiropas tirgū

7-07-2022, 18:44
Jaunais JAC J7 ienāca Eiropas tirgū. Mēs runājam par ļoti ievērojamu piecdurvju krosoveru, kas pēdējo pusgadu ir bijis pārdošanā dzimtajā Ķīnā un ir pieprasīts autobraucēju vidū. Par šī modeļa priekšrocībām salīdzinājumā ar tuvākajiem konkurentiem mēs runāsim šajā materiālā.
Auto ir gatavs piedāvāt trīs komplektācijas, kas atšķiras pēc komforta līmeņa, kā arī septiņus dažādus dzinējus, no kuriem izvēlēties. Tajā pašā laikā ir pieejami tikai benzīna dzinēji, kas darbojas vai nu ar sešpakāpju mehāniku, vai ar labu variatoru. Vidējais dzinējs ir četrinieks ar turbokompresoru ar 136 ZS. uz kuģa un 200 ņūtonmetru griezes momentu.

Ārēji automašīna atgādina citus Jac produktus, lai gan tai ir dažas atšķirības. Piemēram, šeit ir pavisam netipisks purns, kas ar savām noapaļotajām un masīvajām aprisēm vairāk atgādina Rietumu dizaina skolu. Kopumā ārpuse izskatās diezgan patīkama un pārliecināta.
Arī salonā viss tiek darīts ar dvēseli un uzmanību detaļām. Un ļaujiet apdares materiāliem dot kādu lētumu, bet ērtu iespēju pārpilnība ir ļoti patīkama. Ir divu zonu klimata kontrole, apsildāmi priekšējie sēdekļi, atpakaļskata spoguļi un visi logi. Iekļauta modernas multimediju sistēmas klātbūtne un dažādi kustības veidi.скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri JAC J7 ienāca Eiropas tirgū:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив