Ford apstiprinājuši, ka jaunajam, visu laiku jaudīgākajamFord Mustang Shelby GT500 maksimālais ātrums tiks ierobežots pie 289 km/h. Iepriekšējāspaaudzes modelis spēja sasniegt 320 km/h, jaunajam jaudas ir vēl vairāk, tāpēcvarētu iedomāties, ka tas būs vēl ātrāks.

Taču Ford nolēmuši izvirzīt citasprioritātes un tā vietā, lai izveidotu auto, kas spēj droši braukt ar 320 km/h,viņi izlēmuši “radīt labu 289 km/h auto” un ietaupīto naudu investēt jaunāShelby GT500 divsajūgu transmisijā, aerodinamikas pakotnē un noslīpēt tā piemērotībutrases apstākļiem.

Ford arī skaidro, ka ASV nebūt nav tik daudz vietu, kur var pārsniegt300 km/h. Vienlaikus ražotājs norāda, ka jādomā ne tikai par pieredzējušiemautovadītājiem, bet arī par tiem GT500 pircējiem, kam nav pieredzes ar tikjaudīgiem auto. Tiek ziņots, ka jaunajam Ford Mustang Shelby GT500 būs 5,2litru V8 motors ar vismaz 700 ZS. 

https://www.whatcar.lv/auto-zinas-raksts/6743/ford-samazinas-jauna-mustang-shelby-gt500-atrumuскачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Ford samazinās jaunā Mustang Shelby GT500 ātrumu:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив