Slavenais elektriskais krosovers Audi Q5 e-tron drīzumā saņems plānoto atjauninājumu. Vācu koncerna dizaineri un mehāniķi sola visaptverošu sava flagmaņa pārskatīšanu, kas tomēr nav pārsteidzoši, ņemot vērā to, kādus asus konkurentus sacīkstēs par braukšanas simpātijām pēdējos gados parādījušies šajā krosoverā.

Pirmkārt, mums tiek solīts jauns 320 kW dzinējs, kas kļūs par izcilu auto īpašību. Spēkstacijas jauda ir aptuveni 450 ZS. izskatās ļoti iespaidīgi, taču savai klasei tie ir diezgan standarta rādītāji.


Papildus tehniskajam atjauninājumam ir vērts gaidīt kosmētiskas izmaiņas krosovera izskatā. Jo īpaši mēs runājam par jaunu režģi, priekšējiem lukturiem un dažiem virsbūves elementiem. Viņi sola uzburt arī salona apdari, kas pat bez tās izskatās vienkārši satriecoši, iepriecinot ar atbilstošu un mērenu minimālismu.

Neskatoties uz visiem nopelniem, jaunajam modelim vajadzētu būt lētākam par pašreizējo versiju. Tas ir saistīts ar faktu, ka automašīnā izmantotā MQB platforma ir kļuvusi nedaudz lētāka ražošanā, jo tiek atvērtas jaunas montāžas līnijas.

скачать dle 11.1смотреть фильмы бесплатноKomentāri Audi Q5 e-tron iegūs jaunu versiju:

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив